Bileklik

Deri kordon üzerine el örgüsü kilim desenli kadın bileklik

Deri kordon üzerine el örgüsü özel tasarım kilim desenli bayan bileklikKendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilm..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

Mavi kristal boncuklu makrome kadın bileklik

8 mm mavi kristal boncuklu el örgüsü makrome bileklikKendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir. &nbs..

34,90TL KDVsiz: 29,58TL

Mavi ve bakır kum boncuktan bohem kadın bileklik

Mavi ve bakır kum boncuktan el örmesi kadın bileklik Her boncuk tek tek örülmüştür.Zincir kısmında bakır renk kullanılmıştır.  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ü..

47,90TL KDVsiz: 40,59TL

Mat siyah ve gümüş kum boncuk örme kadın bileklik

Mat siyah ve gümüş kum boncuktan el örmesi kadın bileklik Zincir kısmında gümüş renk kullanılmıştır.  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantil..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

Bakır metal aparatlı çift katlı kadın bileklik

Deri ip üzerine el örgüsü bakır metal aparat ,yeşil kristal ve bakır kumcuktan boyapılmış çift katlı özel tasarım bayan bileklikKendi imalatımızdır.  Kararma yapmaz. Ürünlerimiz 1 yıl garant..

67,50TL KDVsiz: 57,20TL

Mavi, lila ve gri kum boncuktan kadın bileklik

Mavi, lila ve gri renk kum boncuktan kadın bileklik     Zincir kısmında gümüş renk kullanılmıştır.  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ürünleri..

27,50TL KDVsiz: 23,31TL

Yaprak gold metal aparatlı kadın bileklik

Yaprak gold metal aparat ve 8 mm kristal boncuktan yapılmış bileklik.  Farklı renkleri mevcuttur. Renk farklılıklarında fiyat farklı bulunmamaktır.  Kararma yapmaz. Kendi imalatımı..

34,90TL KDVsiz: 29,58TL

Deri kordon üzerine el örgüsü çiçek desenli kadın bileklik

AçıklamaYorumlar (0)Deri kordon üzerine el örgüsü özel tasarım çiçek desenli bayan bileklikKendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi ..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

Beyaz incili el yapımı makrome kadın bileklik

Beyaz incili el örgüsü makrome bayan bileklik Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir.  ..

39,90TL KDVsiz: 33,81TL

Mavi nazar boncuğu el emeği miyuki kadın bileklik

Mavi nazar boncuğu el emeği  miyuki bayan bileklik  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi..

47,50TL KDVsiz: 40,25TL

Yaprak metal aparatlı kadın bileklik

Yaprak gold metal aparat ve 8 mm parlak kırmızı kristal boncuktan yapılmış bileklik.  Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen he..

34,90TL KDVsiz: 29,58TL

Makrome nazar boncuklu lavicert kadın bileklik

Nazar boncuklu aparat kullanılarak örülmüş lavicert makrome bileklikAyarlanabilir asansör kilit sistemi vardır.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. &nbs..

37,50TL KDVsiz: 31,78TL
1 den 12 e 21 (2 sayfa) ürün gösteriliyor