Bileklik

Mavi ve bakır kum boncuktan bohem kadın bileklik

Mavi ve bakır kum boncuktan el örmesi kadın bileklik Her boncuk tek tek örülmüştür.Zincir kısmında bakır renk kullanılmıştır.  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ü..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL

Mavi, lila ve gri kum boncuktan kadın bileklik

Mavi, lila ve gri renk kum boncuktan kadın bileklik     Zincir kısmında gümüş renk kullanılmıştır.  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ürünleri..

37,50TL KDVsiz: 31,78TL

Yaprak gold metal aparatlı kadın bileklik

Yaprak gold metal aparat ve 8 mm kristal boncuktan yapılmış bileklik.  Farklı renkleri mevcuttur. Renk farklılıklarında fiyat farklı bulunmamaktır.  Kararma yapmaz. Kendi imalatımı..

42,50TL KDVsiz: 36,02TL

Mavi nazar boncuğu el emeği miyuki kadın bileklik

Mavi nazar boncuğu el emeği  miyuki bayan bileklik  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

Yaprak metal aparatlı kadın bileklik

Yaprak gold metal aparat ve 8 mm parlak kırmızı kristal boncuktan yapılmış bileklik.  Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen he..

42,50TL KDVsiz: 36,02TL

Miyuki el örmesi çiçek motifli kadın bileklik

Miyuki el örmesi çiçek motifli bayan bileklik Zincir olarak gümüş rengi kullanılmıştır. Her bilek için uygundur.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

İnci mıknatıs top kapamalı kadın bileklik

Beyaz inciden yapılmış kum boncuklarla süslenmiş bileklik Kapaması top şeklinde beyaz taşlarla süslü mıknatıslı aparattır.  Lütfen sipariş durumunda bize bilek ölçünüzü gönderebilirseni..

57,90TL KDVsiz: 49,07TL

Miyuki el örmesi turuncu kadın bileklik

Miyuki el örmesi turuncu bayan bileklik Zincir olarak gold rengi kullanılmıştır. Her bilek için uygundur.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. ..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

Turuncu nazar boncuğu el emeği miyuki kadın bileklik

Turuncu nazar boncuğu el emeği  miyuki bayan bileklik  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye pak..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL

Mor kristal boncuk ve gümüş aparatlı kadın bileklik

Mor kristal boncuk ve gümüş aparat kullanılarak yapılmış kadın bileklik  Zincir kısmında gümüş renk kullanılmıştır.  Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 y..

52,50TL KDVsiz: 44,49TL

Taşlı kadın bileklik

Zincir üzerine, taşlı aparatın makrome ipi ile örülerek yapılan kadın bileklikGold ve gümüş renginde yapılmıştır.  Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönde..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL
1 den 11 e 11 (1 sayfa) ürün gösteriliyor