Erkek Aksesuar

Gümüş kurukafa aparatlı erkek bileklik

Gümüş rengi kurukafa aparat ve siyah boncuklardan yapılmış     lastikli bileklik     Her bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1..

52,50TL KDVsiz: 44,49TL

Koyu mor boncuktan erkek tesbihi

Koyu mor renkli boncuklardan yapılmıştır.                   Ara aparatlarda ve püskül kısmında gümüş renkli aparatlar kullanılmıştır. Tesbihimiz ..

57,90TL KDVsiz: 49,07TL

Gümüş rengi kurukafa ve metal aparatlı erkek bileklik

Gümüş rengi kurukafa ve metal aparatlı lastikli bileklik     Her bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

Siyah boncuk ve yeşil taşlı gold aparatlı erkek tesbih

Siyah boncuklardan yapılmıştır.                   Ara aparatlarda ve püskül kısmında gold renkli aparatlar kullanılmıştır. Aparatlardaki taşların..

57,90TL KDVsiz: 49,07TL

Ebruli kahve ve mat siyah boncuktan erkek bileklik

Ebruli ve mat siyah boncuktan lastikli bileklik    Her bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi ..

44,90TL KDVsiz: 38,05TL

Kahverengi boncuklu makrome erkek bileklik

Kahverengi boncuklu el örgüsü makrome bileklikHer bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilm..

39,90TL KDVsiz: 33,81TL

Gri ebruli ve siyah boncuktan erkek bileklik

Gri ebruli ve siyah boncuktan erkek bileklikBoncular arasında gümüş renkli aparatlar kullanılmıştır  Her bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.&..

44,90TL KDVsiz: 38,05TL

Ebruli kahve ve parlak siyah boncuktan erkek bileklik

Ebruli ve parlak siyah boncuktan lastikli bileklik    Her bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye pake..

44,90TL KDVsiz: 38,05TL

Ebruli kahve ve koyu kahve boncuktan erkek bileklik

Ebruli ve koyu kahve boncuktan lastikli bileklik    Her bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi..

44,90TL KDVsiz: 38,05TL

Gümüş çapa aparatlı koyu kahve boncuklu erkek bileklik

Gümüş çapa aparatlı koyu kahve boncuklu lastikli erkek bileklikHer bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi yap..

44,90TL KDVsiz: 38,05TL

Parlak ve mat siyah boncuktan lastikli erkek bilekliği

Parlak ve mat siyah boncuktan lastikli erkek bileklik     Her bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ür..

44,90TL KDVsiz: 38,05TL

Gümüş rengi aparat ve parlak siyah boncuktan erkek bileklik

Gümüş rengi aparat ve parlak siyah boncuktan erkek bileklikHer bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılar..

44,90TL KDVsiz: 38,05TL
1 den 12 e 13 (2 sayfa) ürün gösteriliyor