Kolye

Metalik gümüş kadın kolye

Metalik gümüş kadın kolyeKolye aparatının orta kısmında parlak taş bulunmaktadır.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye p..

47,50TL KDVsiz: 40,25TL

Siyah deri ve gold metal aparatlı kadın kolye

Siyah deri kordon üzerine gold metal aparatlı kadın kolyeKararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl garantili..

39,90TL KDVsiz: 33,81TL

Siyah çift katlı püskül detaylı kadın kolye

Siyah boncuk ve püsküllerden yapılmış çift katlı kadın kolye     Zincir kısmında siyah ve gold rengi kullanılmıştır.Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL

Turuncu ve mavi kristal boncuktan otantik kadın kolye

Turuncu ve kristal boncuktan kadın kolyeUcundaki taşa uygun renkler kullanılmıştır.  Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir.  İleti..

52,50TL KDVsiz: 44,49TL

Metalik gold taşlı kadın kolye

Gold rengi metal ve parlak taşlı kolye.Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir.  İletişime geçmeniz yeterlidir. Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir. Ürünl..

39,90TL KDVsiz: 33,81TL

Turkuaz ve kırmızı kolye

Turkuaz ve kırmızı kristal boncuktan yapılmıştır. Ucundaki taşa uygun renkler kullanılmıştır. Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir. &n..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL

Turkuaz, kırmızı kristal boncuk ve gold yaprak aparat detaylı kadın kolye

Turkuaz ve kırmızı kristal boncuk ve gold yaprak aparat detaylı kadın kolyeZincir ve aparatlarda gold rengi kullanılmıştır.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidi..

49,90TL KDVsiz: 42,29TL

Şeffaf kristal ve kum boncuktan örme kadın kolye

Şeffaf kristal boncuk ve kum boncuktan el örmesi kadın kolye  Elde örülerek yapılmıştır. Zincir kısmında gümüş rengi kullanılmıştır.Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farkl..

47,90TL KDVsiz: 40,59TL
1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor