Kolye

Metalik gümüş kadın kolye

Metalik gümüş kadın kolyeKolye aparatının orta kısmında parlak taş bulunmaktadır.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye p..

37,50TL KDVsiz: 31,78TL

Siyah deri ve gold metal aparatlı kadın kolye

Siyah deri kordon üzerine gold metal aparatlı kadın kolyeKararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl garantili..

29,90TL KDVsiz: 25,34TL

Gri kum boncuktan kadın kolye

Gri kum boncuk kullanılarak yapılmış el örmesi kadın kolye   Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir.  İletişime geçmeniz yeter..

39,90TL KDVsiz: 33,81TL

Kristal boncuk ve Metal aparatlı kadın kolye

Kristal , kum boncuk ve gümüş aparatlar kullanılarak yapılmış özel tasarım kolye  Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir.  İletişim..

47,50TL KDVsiz: 40,25TL

Gold taşlı metalik kolye

Gold rengi metal ve parlak taşlı kolye.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  &n..

34,90TL KDVsiz: 29,58TL

Siyah çift katlı püskül detaylı kadın kolye

Siyah boncuk ve püsküllerden yapılmış çift katlı kadın kolye     Zincir kısmında siyah ve gold rengi kullanılmıştır.Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk..

49,90TL KDVsiz: 42,29TL

Turuncu ve mavi kristal boncuktan otantik kadın kolye

Turuncu ve kristal boncuktan kadın kolyeUcundaki taşa uygun renkler kullanılmıştır.  Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir.  İleti..

39,90TL KDVsiz: 33,81TL

Metalik gold taşlı kadın kolye

Gold rengi metal ve parlak taşlı kolye.Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir.  İletişime geçmeniz yeterlidir. Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir. Ürünl..

34,90TL KDVsiz: 29,58TL

Kırmızı,yeşil ve mavi kristal boncuk el örmesi kadın kolye

Kırmızı , yeşil ve mavi kristal boncukların krem kum boncuk ile örülerek yapılan kadın kolye Elde örülerek yapılmıştır. Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk ve aparatl..

39,90TL KDVsiz: 33,81TL

Kahverengi taşlı kadın kolye

Kahverengi ebruli boncuk kullanılarak yapılmış kolye  Zincir kısmında gold rengi kullanılmıştır. Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir...

34,90TL KDVsiz: 29,58TL

Turkuaz ve kırmızı kolye

Turkuaz ve kırmızı kristal boncuktan yapılmıştır. Ucundaki taşa uygun renkler kullanılmıştır. Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Farklı renk ve aparatlarda üretilebilir. &n..

47,50TL KDVsiz: 40,25TL

Turkuaz, kırmızı kristal boncuk ve gold yaprak aparat detaylı kadın kolye

Turkuaz ve kırmızı kristal boncuk ve gold yaprak aparat detaylı kadın kolyeZincir ve aparatlarda gold rengi kullanılmıştır.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidi..

37,50TL KDVsiz: 31,78TL
1 den 12 e 16 (2 sayfa) ürün gösteriliyor