Kadın Aksesuar

Mavi ve bakır kum boncuktan bohem kadın bileklik

Mavi ve bakır kum boncuktan el örmesi kadın bileklik Her boncuk tek tek örülmüştür.Zincir kısmında bakır renk kullanılmıştır.  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ü..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL

Metalik gümüş kadın kolye

Metalik gümüş kadın kolyeKolye aparatının orta kısmında parlak taş bulunmaktadır.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye p..

47,50TL KDVsiz: 40,25TL

Pembe kristal boncuktan bayan tesbih

Pembe kristal boncuktan yapılmış bayan tesbih         Tesbihimiz 99'ludur.  Kararma yapmaz. Tesbih kendi imalatımız olup farklı renk ve aparatlarda üretilebilir.&nbs..

99,90TL KDVsiz: 84,66TL

Siyah boncuk ve tuğra detaylı otantik halhal

Siyah boncuk ve gold tuğra aparatlı otantik halhal  Zincirde gold rengi kullanılmıştır. Her bilek için uygundur. Uzatma zinciri vardır.      Kararma yapmaz..

47,50TL KDVsiz: 40,25TL

Siyah deri ve gold metal aparatlı kadın kolye

Siyah deri kordon üzerine gold metal aparatlı kadın kolyeKararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl garantili..

39,90TL KDVsiz: 33,81TL

Yeşil kristal boncuk ve tuğra detaylı metal aparatlı kadın halhal

Yeşil kristal boncuk ve tuğra detalı gold aparatlı kadın halhal            Zincirde gold rengi kullanılmıştır. Her bilek için uygundur...

42,50TL KDVsiz: 36,02TL

Yeşil kristal ve gold tuğra metal detaylı otantik kadın set

Yeşil kristal ve gold tuğra metal aparatlı kadın kolye ,küpe ve bileklik seti Zincir ve aparatlarda gold rengi kullanılmıştır.Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. ..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL

Siyah Kristal Boncuktan Özel Püsküllü kadın tesbih

Siyah kristal boncuktan yapılmıştır. Püskül kısmında özel bir aparat kullanılmıştır.   Tesbihimiz 99'ludur.  Kararma yapmaz. Tesbih kendi imalatımız olup farklı renk ve aparatlarda..

109,90TL KDVsiz: 93,14TL

Siyah ve Kırmızı kristal boncuktan küpe

      Siyah ve kırmızı kristal boncuktan yapılmış küpeKendi imalatımızdır, kararma yapmaz. Sitemizde kargo ücretsizdir.PTT kargo ile gönderilmektedir.2 - 3 iş günü içinde sevk edil..

42,50TL KDVsiz: 36,02TL

Turkuaz boncuk ve gold zincir detaylı kadın set

Turkuaz boncuk ve gold zincir detaylı kadın setKolye ve bileklik olarak yapılmıştır. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi y..

57,50TL KDVsiz: 48,73TL

Mavi, lila ve gri kum boncuktan kadın bileklik

Mavi, lila ve gri renk kum boncuktan kadın bileklik     Zincir kısmında gümüş renk kullanılmıştır.  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ürünleri..

37,50TL KDVsiz: 31,78TL

Siyah Kristal ve boncuk püsküllü kadın tesbih

Siyah kristal boncuktan yapılmıştır. Kristal aralarında gold minik boncuklar kullanılmıştır. Püskül kısmı siyah ufak kristal boncuklardan yapılmıştır.  Aparatlarında gold rengi kullanılmıştı..

79,90TL KDVsiz: 67,71TL
1 den 12 e 33 (3 sayfa) ürün gösteriliyor