Aksesuar

Beyaz İnciden renkli taşlı ve boncuk püsküllü kadın tesbih

Beyaz inciden yapılmıştır. Püskül kısmı boncuklardan yapılmıştır.  Aparatları renkli taşlıdır ve püskül ucunda da renkli kristaller kullanılmıştır.Tesbihimiz 99'ludur.  Kararma yapmaz.&..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL

Deri kordon üzerine el örgüsü kilim desenli kadın bileklik

Deri kordon üzerine el örgüsü özel tasarım kilim desenli bayan bileklikKendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilm..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

Gümüş kurukafa aparatlı erkek bileklik

Gümüş rengi kurukafa aparat ve siyah boncuklardan yapılmış     lastikli bileklik     Her bilek için uygundur. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1..

52,50TL KDVsiz: 44,49TL

Hematit kristal ve gümüş metal kadın set

Hematit rengi kristal boncuk ve gümüş aparatlı kadın kolye, küpe ve bileklik seti Zincir ve aparatlarda gümüş rengi kullanılmıştır. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantil..

54,90TL KDVsiz: 46,53TL

İnci kolye ve küpeden oluşan set

İnci ve parlak taşlı aparattan üretilmiş, kolye ve küpe setAparatlar ve zincir kısmında gold rengi kullanılmıştır.     Kararma yapmaz, kendi imalatımızdır.  Gönderilen he..

59,90TL KDVsiz: 50,76TL

Koyu mor boncuktan erkek tesbihi

Koyu mor renkli boncuklardan yapılmıştır.                   Ara aparatlarda ve püskül kısmında gümüş renkli aparatlar kullanılmıştır. Tesbihimiz ..

57,90TL KDVsiz: 49,07TL

Mavi kristal boncuklu makrome kadın bileklik

8 mm mavi kristal boncuklu el örgüsü makrome bileklikKendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye paketi yapılarak sevk edilmektedir. &nbs..

34,90TL KDVsiz: 29,58TL

Mavi püsküllü ve gold aparatlı küpe

·        Mavi püsküllü ve gold aparatlı küpe Kendi imalatımızdır, kararma yapmaz. Farklı renklerde de yapılabilir.  Renk farklılıklarında fiyat farkı alın..

32,50TL KDVsiz: 27,54TL

Mavi ve bakır kum boncuktan bohem kadın bileklik

Mavi ve bakır kum boncuktan el örmesi kadın bileklik Her boncuk tek tek örülmüştür.Zincir kısmında bakır renk kullanılmıştır.  Her bilek için uygundur,.Kendi imalatımızdır.  Ü..

47,90TL KDVsiz: 40,59TL

Metalik gümüş kadın kolye

Metalik gümüş kadın kolyeKolye aparatının orta kısmında parlak taş bulunmaktadır.Kararma yapmaz. Kendi imalatımızdır.  Ürünlerimiz 1 yıl garantilidir.  Gönderilen her ürün hediye p..

37,50TL KDVsiz: 31,78TL

Pembe kristal boncuktan bayan tesbih

Pembe kristal boncuktan yapılmış bayan tesbih         Tesbihimiz 99'ludur.  Kararma yapmaz. Tesbih kendi imalatımız olup farklı renk ve aparatlarda üretilebilir.&nbs..

79,90TL KDVsiz: 67,71TL

Siyah boncuk ve tuğra detaylı otantik halhal

Siyah boncuk ve gold tuğra aparatlı otantik halhal  Zincirde gold rengi kullanılmıştır. Her bilek için uygundur. Uzatma zinciri vardır.      Kararma yapmaz..

37,50TL KDVsiz: 31,78TL
1 den 12 e 86 (8 sayfa) ürün gösteriliyor